SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm Fragmanı

Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerini paylaştığı Fox’un yeni dram dizisi Kırlangıç Fırtınası 4. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kırlangıç Fırtınası’nın 4. bölüm tanıtımı ilk bölüm yayınlandıktan sonra hemen izleyicileriyle buluştu.

Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm Fragmanı
Bu haber Alper tarafından 20 Mart 2017 - 23:20 'de eklendi ve 442 kez görüntülendi.

Fox Türkiye’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son zamanların en iyi dram dizisi olarak değerlendirilen Kırlangıç Fırtınası 4. bölümüyle 27 mart pazartesi akşamı saat 20:00’da fox tv ekranlarında olacak.Fikret ve Kudret durumu ne kadar gizlemek isteseler de konaktaki herkes teker teker öğrenmektedir. Sltan ve Maksut çocuklarının hayatı için susmayı tercih etse de Zehra’nın suskun kalmaya niyeti yoktur. Zehra ne kadar yıllardır gelini olsa da Fikret’in yapabilceklerinden habersizdir. Ülfet’in oğlunu alana kadar durmayacağına inanan Kudret bu işi büyümeden çözmeye çalışır. Ülfet Kudret’in ölüm tuzağından kurtulmayı başarabilecek mi? Şahin tehlikeyi ucuz atlatırken Reyhan ve Akın’n düğün hazırlıkları başlar. Düğün günü gelip çattığında aileyi düğün gecesi beklenmedik bir sürprizle karşılar.

Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı