SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kırlangıç Fırtınası Dizisinin Yayınlanma Tarihi Belli Oldu!

Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerini paylaştığı Fox’un yeni dram dizisi Kırlangıç Fırtınası yayın hayatına başlıyor.

Kırlangıç Fırtınası Dizisinin Yayınlanma Tarihi Belli Oldu!
Bu haber Hilal Ülker tarafından 24 Şubat 2017 - 10:10 'de eklendi ve 475 kez görüntülendi.

Fox Türkiye’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası’nın yayınlanma tarihi açıklandı. Uzun süredir çalışmaları devam eden dizinin yayınlanmasına sayılı günler kaldı.Limon Film yapımcılığında, Emine Fulya Yavuzoğlu’nun yönetmenliğinde ekranlara gelecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz, Ebru Aykaç, Ayşenil Şamlıoğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Tülin Yazkan, Uğur Demirpehlivan, Atakan Yarım Dünya, İnanç Konukçu, Perihan Ünlücan ve Haluk Cömert yer alıyor.

Yaklaşık iki hafta sonra yayına girecek olan dram dizisi ilk bölümünden itibaren 6 Mart 2017 Pazartesi akşamı Fox Türkiye’de..

Evliliği dışında gebe olan Ülfet, doğum esnasında oğlunu abisi Kudret’e vermek zorundadır. Kudret aynı gün doğan kendi çocuğunun yanına koyup ikiz çocuğunun olduğunu söyler. Aradan uzun seneler geçer. Çocukların biri Yusuf, diğeri Şahin’dir. Meryem ve Ülfet’in gerçeklerden haberi yoktur. Kudret ise oğlunun hangisi olduğunu dahi bilmiyordur. Fikret ana senelerdir içinde sakladığı sırrı ne zamana dek saklayabilecektir?
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı