SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kızlarına Çok Anlamlı Bir Mesaj Gönderdi

Şarkıcılardan Gökhan Türkmen, Kral Pop TV ve de Kral Pop Radyo’nun ortak bir şekilde gerçekleştirdiği canlı yayını esnasında Mehmet Akbay’ın sunmakta olduğu ”Mehmet’in Gezegeni” ismine sahip programına konuk olarak katıldı.

Kızlarına Çok Anlamlı Bir Mesaj Gönderdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 08 Mart 2017 - 17:46 'de eklendi ve 250 kez görüntülendi.

Gökhan Türkmen, canlı yayın esnasında kızları olan Nil Rona ve de Leyla Ada amacı ile geleceğe bir not iletti.”Nil Rona ile Leyla Ada. İkinizi de fazlası ile seviyorum. İlerde büyüyerek ve güzel insanlar olabileceksiniz. Mutlu olmayı çok bilen insanlardan olacaksınız. Birbirinize kesinlikle sahip çıkın. Birbirinizi sürekli olarak sevin. Bizim olmadığımız zamanlar içerisinde birbirinize de her zaman destek olmalısınız” ifadelerine yer veren ünlü şarkıcı, çocukları amacı ile en büyük dileğinin mutlu olmayı becerebilen insanlar olarak yetişmelerinin olduğunu açıkladı.

Para ve pulun hiç bir şekilde önemli olmadığını açıklayan Gökhan Türkmen; ”Ne iş yaparlar ise yapsınlar, sevdikleri işi yapabilmelerini istiyorum. Çünkü ben çok sevdiğim işi yapmaktayım ve fazlası ile mutluyum. Karşılarına ise bir gün tabi ki de bir eş çıkmış olacak. İstemekteyim ki benim gibi insanlar olabilsin. Çok duyarlı, merhamet sahibi ve adaletli insan olsunlar. Kız çocukları da zaten genel olarak babası gibi birini aramaktadır. Çok fazla seviyorum onları” ifadelerine yer verdi.Eşi olan Sinem Aksoy Türkmen ise sosyal medyadan yayımlamış olduğu mesaj ile yayına katılıp; ”Çok teşekkür ediyoruz. Nil Rona, Leyla Ada ve de Sinem” şeklindeki ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA