SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kolunda Adeta Bir Servet Taşımakta

Sosyetenin en ünlü isimlerinden bir olan Bahar Şer’in çanta tutkusu hiç bir şekilde hız kesmedi. Şer, son model olan çantası için bu defa 315.000 lira tutarındaki parayı gözden çıkarttı!

Kolunda Adeta Bir Servet Taşımakta
Bu haber Vedat Soylu tarafından 11 Mart 2017 - 15:30 'de eklendi ve 348 kez görüntülendi.

Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi olan Hayri Yazıcı’nın kızı ve de işadamlarından Ozan Şer’in eşi olan Bahar Şer’in çanta tutkusu adeta Guinness Rekorlar Kitabı’na girebilecek bir cinsten…. Yalnızca Türkiye’de değil bütün dünyada bir statü sembolü şeklinde kabul edilmekte olan Hermes çantalara bizim sosyetik isimlerinde ilgisi de azımsanmayacak kadar fazla.
Fakat Bahar Şer, her davet içerisinde taktığı değişik boy ve de renkteki Hermes çantaları ile bu konuda zirveyi hiç kimseye bırakma konusunda niyetli değil. Önceki gün içerisinde de katıldığı bir davete koluna çantasını takarak giden Şer, sosyetik durumdaki dostlarını fazlası ile kıskandırdı.Markanın sınırlı bir sayıda üretilmiş olan ve 3 renkli modellerinden bir tanesine hemen sahip olduğu görülen Bahar Şer, turuncu ve yeşil renkli ve krokodil çanta amacıyla 84.000 dolar yani yaklaşık olarak 315.000 lirayı da gözden çıkarttı.

Bu esnada Hermes’in özellikle sınırlı sayıda olan üretim çantalarına sahip olmak amacı ile sadece paranızın olması da yetmiyor. Özel üretim yapılan modelleri sipariş etmek amacı ile VIP müşteri olmanız gerekli.
VIP müşteri olmak amacı ile Hermes’ten senede en az 100.000 dolar tutarında bir alışveriş yapmanız gerekli.Zira Bahar Şer’in katılmış olduğu davetlerden yansıyan fotoğrafların hepsine bakıldığında ise sosyetik işkadınının bugüne kadarki zamanda Hermes çantaları için harcamış olduğu paranın toplamdaki değeri 500.000 doları da aşmış bir halde…


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı