SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kutsi Hayranları İçin Bir Müjde Verdi

Ünlü sanatçılardan biri olan Kutsi, sevenlerine yeni albüm ile alakalı bir müjde verdi. Bir dizi içerisinde başrol oynamış olan Kutsi; ”Müzik olmasaydı, oyunculukta olmazdı” ifadelerine yer verdi.

Kutsi Hayranları İçin Bir Müjde Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Mart 2017 - 13:30 'de eklendi ve 302 kez görüntülendi.

Ünlü sanatçılardan Kutsi, eski eşi olan Sinem Bayraktutar Bodrum ilçesine yerleştikten sonra sık bir şekilde ilçeye gelip kızları Ceylin Ada ve de Lila’yı ziyaret etmeye devam etti. Dizinin yoğunluğundan fırsat bulduğu zamanlarda Bodrum ilçesine gelip kızları ile vakit geçirmiş olan Kutsi, Bodrum ilçesinde yeniden objektiflere yakalandı.Müziğin aşığı olduğunu da sözlerine eklemiş olan Kutsi; ”Müziğim olmasaydı, oyunculukta hiç bir şekilde olmazdı. Oyunculuk ise bana ”doktorlar” isimli dizi ile gelmiş olan bir kıyafetti. Elimden geldiği kadarı ile oyunculuk yapmaya çalışmaktayım ancak bir müzik aşığı olan adamım. Müzik ise her zaman yaşamımda olacaktır. Şu an içerisinde oyunculuk çok daha ağır basmakta. Şu anda ise güzel bir şekilde gidiyor. Oda çok samimi bir iş çektiğimizden dolayı güzel gidiyor” ifadeleri ile konuştu.

Kısa bir zaman sonrasında yeni albümünün çıkacak olduğunu ifade etmiş olan Kutsi, sözlerini şu şekilde bitirdi; ”Bunun yanında Polat Yağcı ile yaklaşık olarak 15 senedir beraber çalışmaktayız. Şu an içerisinde bir albüm projemiz tamamlandı. İnşallah fırsat bulmuş olduğumuzda dizi boşluğunda da o albümü müzik severler ile buluşturmayı planlamaktayız. Altan Çetin ile fazlasıyla güzel hızlı bir parçada çalıştık. Zaten albümde ter alan 17 tane şarkısını tamamlamıştım. Herhalde 1 hafta içinde toparlarız ve tamamlarız o parçayı” ifadelerine yer verdi.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA