SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Mehmet Aslantuğ: Cem Yılmaz’ın derdi var, Şahan Gökbakar kolaycı

Mehmet Aslantuğ: Cem Yılmaz’ın derdi var, Şahan Gökbakar kolaycı
Bu haber Alper tarafından 27 Şubat 2018 - 16:21 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.


‘Direniş Karatay’la beyazperdede hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Mehmet Aslantuğ, sinemayla ilgili önemli tespitlerde bulundu
HT Magazin’de yer alan habere göre, çok yetenekli oyuncuların olduğunu belirten usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, “20’ye yakın oyuncu sayarım. Sorunumuz senaryo ve yapımcılık” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Kenan İmirzalıoğlu’nun fiziksel yarışmalardan gelmelerine rağmen kendilerini çok geliştirdiklerini belirten Aslantuğ, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ı da kıyasladı:“Yaptıklarıyla, zekâsıyla Cem’i ayrıcalıklı bulurum. Dert edinir, derdi vardır. Şahan, İvedik’le 7 birimlik bir şey buluyor. İvedik’ten uzaklaşınca 2 birimlik seyirci buluyor. Kolaya kaçıyor.”

Mehmet Aslantuğ, çekimlerin yapıldığı Konya’da, Konyaspor’u ziyaret edip teknik direktör Mehmet Özdilek ve ekibine baklava ikram etti.Ünlü komedyen Şahan Gökbakar Recep İvedik 5’in izlenme oranları ile ilgili eşinden kendisini övmesini istemişti. Esprili bir dille video çeken Şahan otomobilde giderken eşinden yorum istemişti.

 


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı