SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Melis Pekand İle Nevzat Aydın Boşandı

Kurmuş olduğu ve de halen CEO’luğuna devam etmekte olduğu Yemeksepeti’ni 2 sene önce 589 milyon dolarlık bir para ile Delivery Hero’ya satmış olan Nevzat Aydın’a, bu para da maalesef hiç bir şekilde saadet getirmedi.

Melis Pekand İle Nevzat Aydın Boşandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 22:12 'de eklendi ve 531 kez görüntülendi.

Öğrenildi ki; 2011 senesi içerisinde Hırvatistan’ın Dubrovnik şehri içinde dillere destan bir düğün ile evlendiği Melis Pekand ile 6 senelik evliliği, geçtiğimiz ay tek celsede bitti. Satıştan kazanılmış olan paranın 27 milyon dolarını da 114 çalışanı arasında paylaştırmış olan ve de çalışanlarının yanında herkesin kalbini kazanmayı başaran Nevzat Aydın, bir tek eşini de mutlu edememiş gibi gözükmekte.

Dubrovnik’te yer alan düğünleri içinde kesenin ağzını açmış olan, misafirlerini kiralamış olduğu özel bir uçak ile götürmüş olan Nevzat Aydın’ın eşinin üstüne titrediğini de duyulmaktaydı. Bu sebep ile bu evlilik sebep bitti, anlaşılamadı da doğrusu!

Nevzat Aydın, da bu büyük satışı gerçekleştirdikten daha sonra, adı James Bond ile özdeşleşmiş olan dünya çapında ünlü lüks otomobil markalarından Aston Martin’in 610.000 Euro tutarındaki Vanquish modelinden satın almış idi.

Victoria’s Secret defilelerini de izlemek amacı ile New York’a gitmiş idi. Zevkleri amacı ile para harcamaktan hiç bir şekilde çekinmemiş olan Nevzat Aydın’ın evliliği bitmiş olduğuna göre bir yerde kesinlikle yanlış yapmış olmalı ancak bu hiç bir şekilde öğrenilemedi!!!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA