SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Meryem Uzerli Suudi Arabistan’a Gitme Kararı Aldı

Ünlü oyunculardan biri olan Meryem Uzerli, Instagram isimli sosyal medya hesabından başını kapatarak Suudi Arabistan’a gidecek olduğunun müjdesini de verdi.

Meryem Uzerli Suudi Arabistan’a Gitme Kararı Aldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 22:20 'de eklendi ve 365 kez görüntülendi.

Güzel oyuncunun ise türbana girip video çekmesi Arap asıllı hayranlarını da çok fazla sevindirdi.Ünlü oyunculardan biri olan Meryem Uzerli, Arap asıllı hayranlarını sevindirebilecek olan haberi Instagram hesabı üzerinden resmi bir şekilde duyurdu. Suudi Arabistan içerisine fidecek olduğunu söyleyen Uzerli’nin türbana girerek video çekmiş olması bütün herkesi çok daha fazla şaşırttı.

Güzelliği ile birlikte hem Türkler hem ise Arapları kendisine hayran bırakmış olan Meryem Uzerli sevenlerinin karşısına çok daha başka bir durumda çıktı. Başını bembeyaz renkte bir başörtüsü ile kapatmış olan güzel oyuncunun bu hali ise gören hayranlarını çok daha fazla şaşırttı. Arap asıllı hayranları Meryem Uzerli’nin bu durumuna çok daha fazla övgüler yağdırdı.Meryem Uzerli, video içerisinde Suudi Arabistan’ı ziyaret edecek olduğunu açık bir şekilde paylaşarak ve de hayranları ile buluşmayı dört göz ile beklemiş olduğunu da açıkça söyledi. Güzel ve başarılı durumdaki oyuncu videonun en son kısmında Arap hayranlarına da öpücük göndermeyi hiç bir şekilde ihmal etmedi. Meryem Uzerli son zamanlarda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizede oynayarak çok büyük bir beğeni toplamıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı