SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Metin Kahraman İçin Kanser Teşhisi Koyulduğu Duyuruldu

Usta ve de sanatçılardan bir tanesi olan Metin Kahraman için bir kanser teşhisi konuldu. Kahraman’ın kardeşi ise üzücü olan haberi; ”Metin Kahraman için Lenfoma (lenf bezi kanseri) isimli teşhis konulmuş durumdadır” şeklindeki sözleri ile duyurdu

Metin Kahraman İçin Kanser Teşhisi Koyulduğu Duyuruldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 26 Mart 2017 - 22:20 'de eklendi ve 274 kez görüntülendi.

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulunmuş olan Kemal Kahraman, kardeşi için lenforma (lenf kanseri) teşhisinin konmuş olduğu ile alakalı bir açıklamada bulundu.Kemal Kahraman’ın yapmış olduğu açıklaması ise şu şekilde;

”Çok değerli sayın arkadaşlar… Yaklaşık olarak 2 ay öncesinde Metin Kahraman’a Lenfoma (lenf bezi kanseri) teşhisinin konulmuş olduğu açıklanmıştır. 2 hafta öncesinde uygulanmış olan ilk kemoterapi sonrasında her hangi bir komplikasyon ise çıkmamıştır. Şimdilik ise durumu beklenenden çok daha iyi durumdadır. Bu esnada ise arayıp soran bütün dostlarımıza ve de sevgili dinleyicilerimize, öte yandan türlü sosyal medya ortamları içerisinde, geçmiş olsun dileklerini de iletmekte olan dostlarımıza teşekkürlerimizi bildirmekteyiz.

Doktorlarımızın belirtmiş olduğuna göre ise, kemoterapinin sürecinin en fazla dikkat edilmesi gerekli ayrıntılarından bir tanesi hastanın yorucu durumdaki faaliyetlerden ve de stresten çok daha uzak bir durumda olmasıdır.Bütün dostlarımızdan ise 6 ay zaman ile Metin Kahraman’ı hiç bir şekilde aramamalarını rica etmekteyim. Tedavi sürecinin ilk aşamaları içerisinde, her türlü gelişmeden de siz dostlarımızı sürekli olarak haberdar edeceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA