SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Murat Dalkılıç – Merve Boluğur İle Alakalı İddialara Cevap

2015 senesi içerisinde evlenmiş olan şarkıcılardan Murat Dalkılıç ile oyunculardan Merve Boluğur’un, evlerini ayırmış oldukları öne sürüldü.

Murat Dalkılıç – Merve Boluğur İle Alakalı İddialara Cevap
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 19:45 'de eklendi ve 389 kez görüntülendi.

Çiftin menajeri görevinde bulunan Mert Siliv ise, söz konusu olan bu iddiayı net bir şekilde yalanladı.Bir zamandır evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaşmakta olduğu konuşulan ünlü çiftten Murat Dalkılıç’ın evi terk etmiş olduğu iddia edilmeye başladı. Star TV kanalı içerisinde ekranlara gelmeye devam eden ”Duymayan Kalmasın” isimli programında masaya yatırılmış olan ayrılık iddiasının arkasında ise kıskançlığın yatmakta olduğu iddia edildi

Ünlü çiftin menajerliğini üstlenmiş olan Mert Siliv ise, bir an içerisinde magazin gündeminin tepesine çıkmış olan bu iddiayı kesin bir dil ile yalanladı.

Mert Siliv açıklaması içerisinde; ”Fazlası ile mutlular, evliliklerinde ise hiçbir şekilde problem yok. Hatta daha 2 gün öncesinde Fatih Ürek sosyal medya hesabı üzerinden Merve ve de Murat ile fotoğrafını yayımladı. Bu çıkmış olan dedikoduları kimler nasıl uydurmaktalar bunu bir türlü anlamış değiliz. Murat Dalkılıç şu an evinde uyumakta, daha kendisine ulaşamadım. Merve de dizi seti içerisinde çalışıyor. Her şey ise tamamen yolunda” şeklindeki ifadelerine yer verdi.Son günlerde yayınlanan haberlerde Murat Dalkılıç’ın evini ayırdığı ve ayrılma konusunda karar aldığı, evliliğin kendisine göre olmadı şeklinde ifadeler yer almaktaydı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı