SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Murat Dalkılıç Onun Cezasını Kesti

Murat Dalkılıç’ın sahnesindeki koreografilerini hazırlamakta olan ve de aynı zaman içerisinde baş dansçısı olarak görev yapan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcılardan Tasha’ya ”Yanında gelirken seksi kıyafetleri de getir. Murat evlidir falan ancak birazda sapıktır. Seks yapabilmeniz gerekiyor. Türkiye içerisinde bu iş farklı türlü de olmaz. Yapacaksan bir pop star ile yap” biçiminde mesajlar atmış olduğu da ortaya çıktı.

Murat Dalkılıç Onun Cezasını Kesti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Mart 2017 - 23:10 'de eklendi ve 345 kez görüntülendi.

Bu durumun gün içerisinde basına yansımasından hemen sonra Murat Dalkılıç’ta özel bir açıklama yaptı.Murat Dalkılıç’ın yapmış olduğu özel açıklama şu şekilde;

“Çok sevgili Basın Mensubu Görevlisi Dostlarım;

Bugün gazeteler içerisinde sizlerle beraber aynı anda öğrenmiş bulunduğum 3. şahısların arasında geçmiş olan çok tuhaf, anlamsız ve de bir o kadar çirkin yazışmalara ismimin karıştırılmış olması ve komple benim dışımda bulunan bu konunun benim manevi durumdaki değerlerim ile birlikte kişiliğime ve aileme zarar verebilecek boyutlara taşınmaması sebebi ile hassasiyetinizi rica etmekteyim.Ben yapmış olduğum işler ile anılmayı isteyen ve de beni dinleyen, keyif ile izleyen milyonların bana vermiş olduğu destek ile birlikte güveni ve de sevgiyi hak etmek amacı ile durmadan çalışan bir insanım. Hiç kimsenin ise beni bu türdeki polemiklerin içine çekmesine hiç bir şekilde izin vermeyeceğim ve de aynı özeni sizlerden de sürekli olarak beklemekteyim.

Kimin kimlere ne yazmış olduğu, yazılmış olanların hangisinin değiştirildiği veyahut konunun öteki herhangi bir yanı ile hiç bir şekilde ilgilenmiyorum fakat beni bu türdeki bir açıklama yapma mecburiyetinde bırakan Ömer Yeşilbaş ise bugün itibari ile benim ekibimde yer almakta olan bir dansçı da değildir.”


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı