SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Mustafa Ceceli Fatura İle Cevap Verdi

Mustafa Ceceli, ‘‘En son çıkartmış olduğu albümünün tanıtım ile alakalı afişlerini, billboard’lara bedava bir şekilde mi astırdın?’’ şeklinde soru soran Naim Dilmener’e fatura ile bir cevap verdi.

Mustafa Ceceli Fatura İle Cevap Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 26 Mart 2017 - 17:00 'de eklendi ve 500 kez görüntülendi.

Ceceli ayrıca; ”Bundan sonra hiç bir şekilde ‘‘Çamur at ve izi kalsın’’ yok’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.Müzik eleştirmenlerinden biri olan Naim Dilmener, Mustafa Ceceli’nin en son çıkartmış olduğu albümü ”Zincirimi Kırdı Aşk”a ait promosyonu amacı ile bastırılmış olan afişlerin, ilçelerde yer alan billboard’lara bedava astırılmış olduğunu iddia etmiş ve de şu tweet’i atmış idi; ”Belediyeler tüm olanaklarını Mustafa Ceceli’nin en son çıkartmış olduğu albümü için seferber etmiş durumda. Afişi de koymadık bir yer bırakmadılar. Ne kadar sattı acaba albümü? Milyon var mıdır? Herkesin huzuru önünde Mustafa Ceceli’ye sormaktayım: Son çıkarttığın albümün billboard ve de afiş parasını kim ödedi? Yoksa bu bedava m oldu?” Dilmener’in iddiası üstüne; Mustafa Ceceli, geçtiğimiz günler içerisinde billboard tanıtımları amacı ile harcanan paranın faturasını net bir şekilde paylaştı.

Ünlü durumdaki şarkıcı, Twitter üzerinde Dilmener’e şu şekilde yanıt verdi; ”Fatura ekte yer almaktadır Naim Bey… Bu işlerden hiç bir şekilde anlamadığınız da belli. Belediyeler değil de, açık hava satış mecraları yapmaktadır reklam satış işlemini. Bakalım bunu da RT yapabilecek misiniz sayın çok fazla bilmiş bey efendi?”’ Dilmener ise Ceceli’nin son atmış olduğu tweet’ini ”Pop tarihinde çalışmam amacı ile çok kıymetli bir belgedir” şeklindeki notu ile paylaştı. Fatura içerisinde, Ceceli’nin tanıtım bedeli şeklinde 634.000 Türk Lirası ödemiş olduğu görülüyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA