SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Mustafa Ceceli Referandum İle Alakalı Kararını Açıkladı

Referandum esnasında ”evet” oyunu verecek olduğunu açıklayan ünlü şarkıcılardan Mustafa Ceceli; ”18 tane maddeyi detaylı bir şekilde inceledim. Gönül rahatlığı ile de oyumu kullanacağım…” şeklindeki bir açıklamayı gerçekleştirdi.

Mustafa Ceceli Referandum İle Alakalı Kararını Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 10 Mart 2017 - 23:25 'de eklendi ve 294 kez görüntülendi.

Akşam Gazetesi içerisinde Tuğba Kalçık’a konuşmuş olan sevilen şarkıcılardan Mustafa Ceceli referandum ile alakalı kararını açıklayıp ”Referandum esnasında önerilen maddeler ile de bence Türkiye fazlasıyla güçlü ve de çok iyi bir noktaya gitmiş olacak. Ülkemiz ne zaman güçlendi ise tepemize hep balyoz indirmeye çalışılmıştı. Hem ülkemin hem ise çocuklarımın geleceği amacı ile referandum esnasında ”Evet” diyeceğim.” ifadeleri ile konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ise Başbakanlığı döneminde vermiş olduğu iftar yemeğinde tanıştıklarını anlattı. Zaten takip etmiş olduğu bir lider olduğunu belirtti. Daha sonrasında ise dönem dönem telefonlaştıklarından bahsetti. Sayın Cumhurbaşkanımızın millilik ile alakalı kavramına sahip çıkıyor olması, ülkenin değerlerini korumasının onun için çok kıymetli olduğunu açıkladı. Örneğin, kendisinin de orada yer aldığı Küçükçekmecede yer alan Kültür Merkezi açılışında, merkezin ismi Arena Mega idi ancak Cumhurbaşkanımız ise buranın adını değiştirip bir Türk büyüğünün ismini vermiş olduğunu açıkladı. Yahya Kemal Beyatlı şeklinde ismi hemen değiştirdi. Bu bile aslında ne kadar milli bir lider olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ifadeleri ile konuştu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA