SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Mustafa Koç’un Vasiyetini Yapacaklar

Mustafa Koç’un ölmeden önce Riva’da almış olduğu 29 milyon dolar tutarındaki arazi, vasiyeti üstüne golf kulübü olacak. Caroline Koç ise, sahaya eşi olan Mustafa Koç’un ismini verecek.

Mustafa Koç’un Vasiyetini Yapacaklar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 19:30 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

Koç Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı görevindeki Mustafa V. Koç’un eşi olan Caroline Koç ve de kızları Esra ile Aylin, ölümünün 1. yıldönümünde Koç’un en büyük hayallerinden bir tanesini yaşama geçirmişti.Dalmaya ve de deniz canlılarının su altında fotoğraflarını çekmeye bulunan tutkusuyla de bilinen Mustafa V. Koç’un sürekli olarak planladığı fakat ömrü yetmediğinden dolayı yapamadığı dalış hikayelerine ve de çektiği fotoğraflara ait olan Assouline imzasına sahip ”Silent World Mustafa V. Koç” adı bulunan kitabın çıkmasını sağlamışlar idi.

Son zamanlarda ise duyuldu ki Caroline Hanım, 2. ölüm yıldönümü içerisinde eşinin bir tane hayalini daha gerçekleştirme ile alakalı planlar yapıyormuş. Belki hatırlıyorsunuzdur; Türkiye içerisinde yer alan en eski golf kulüplerinden biri olan, 117 senelik bir geçmişe sahip olan İstanbul Golf Kulübü, 2012 senesi içerisinde Maslak’ta yer alan sahasını kaybetmiş idi.

Kulübün başkanı görevindeki Mustafa V. Koç ise, eşi olan Caroline Hanım’ın üstüne bir şirket kurarak golf sahası yapmak amacı ile Riva’da bir arazi toplamaya başlamış idi. Fakat yaklaşık olarak 29 milyon dolar tutarına satın almış olduğu konuşulan arazi içerisinde golf sahasını açmak için maalesef ömrü de vefa etmemiş idi. Eşinin vefat etmesinden sonra golf kulübünün başkanlığına seçilmiş olan Caroline Hanım’ın da harıl harıl bir şekilde Mustafa Bey’in bu özel hayalini de gerçekleştirmeye çalışmakta olduğu öğrenildi.9 delikli olan golf sahası için resmi durumdaki başvuruları yaparak devlet izinlerini bitirmiş olan Caroline Hanım, bugünlerde ise inşaatı başlatmayı planlıyormuş. Mustafa V. Koç ismini taşıyacak olan bu golf sahası, Mustafa Bey’in ismini de ölümsüzleştirmiş olacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA