SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Mustafa Üstündağ İle Ara Sıcak

11 Şubat 1977 doğumlu olan oyuncu Mustafa Üstündağ Mersin doğumludur. Annesi ev hanımı babası ise Anadolu Cam Sanayi işçi emeklisidir.

Bu biyografi 27 Şubat 2017 - 9:51 'de eklendi ve 507 kez görüntülendi.
Mustafa Üstündağ İle Ara Sıcak

Oyuncu daha küçü yaşta henüz beş yaşında iken ablası vefat etmiş, kendisi ise ilkokul ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamlamıştır. Üniversite için ise İstanbul gelmiş.
Mustafa Üstündağ Konservatuvar sınavlarının ilk yıl kazanamasa da istikrarlı davranışı ile bir yıllık süre içerisinde Kartal Sanat İşliği Tiyatro grubunun çocuk tiyatro bölümünde çalışmaya başlamıştır. Bir yıl sonra tekrar girdiği Konservatuvar sınavlarını kazanmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu 2004 yılında UY BAŞUMA gelenler filminde Hakan Yılmaz Nefise Karatay gibi isimler ile birlikte yer almış.
Ancak Mustafa Üstündağ hayatının dönüm noktasını 2007 yılında Başrolünde Necati Şaşmaz’ın olduğu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı MURO karakteri ile yaşamıştır. Mustafa Üstündağ 2012 yılında Kenan Ece ile birlikte Çamurdan Tiyatro’yu kurdu. 2013 yılında Merhamet adlı dizide Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol ile birlikte oynadı. 2010 yılında Ecem Özkaya ile evlendi ve bu evlilikten 2013 yılında Ahmet Kaan isimli bir oğlu vardır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAK襤KA