SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Mutluluk Pozları Veriyorlar

Zirve içerisinde oğulları ile mutluluk pozu vermiş olan eski eşler Çağla Şıkel ve de Emre Altuğ takipçilerinden çok büyük bir alkış aldı.

Mutluluk Pozları Veriyorlar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 20:00 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

Zirve içerisinde oğulları ile mutluluk pozu vermiş olan eski eşler Çağla Şıkel ve de Emre Altuğ takipçilerinden çok büyük bir alkış aldı.Boşandıktan sonrasında oğulları için görüşmeye devam etmekte olan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, dostlukları ile herkesi imrendirmeye de devam ediyor… En son ise küçük oğulları olan Uzay’ın doğum gününde mutluluk pozu vermiş olan eski eşler, önceki gün içerisinde çocukları ile Erzurum iline gitti.

İkilinin instagram isimli sosyal medya platformunda paylaşımlarına düşmüş olduğu şu not ise bu tatili özetler nitelikte idi; ”İstediler Türkiye’nin diğer ucuna geldik. İstesinler biz dünyanın diğer ucuna bile gideriz.” Çağla Şıkel ve de Emre Altuğ’un çocukları ile beraber çekilmiş olan renkli karesi de binlerce sayıda beğeni aldı.

Çağla Şıkel’in en büyük neşesi Kuzey ve de Uzay’ın adlarından oluşan kolyeyi Haç zannetmiş olam takipçileri sebebi ile kaçtı. Şıkel daha sonrasında ise; ”Allah yazılı olan kolyemin yanına Haç takacak olduğumu düşünen zihniyetlere gelebilsin! Komiksiniz ancak trajikomik!” ifadeleri ile isyan etti.Çağla Şıkel İle Emre Altuğ çok mutlu bir şekilde evlenmiş ancak geçtiğimiz senelerde ani bir karar alarak ayrılma ile ilgili anlaşma yapmışlar idi. İkili ayrılmış olsalar bile çocukları için görüşmekten hiç bir şekilde vazgeçemediler.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı