SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Neden Ayrıldıkları Belli Oldu

”Türkan Şoray’ın kanunları” sanatçının kızı olan Yağmur Ünal’ın hiç bir şekilde umrunda değil! Oyunculardan Mert Öcal’la evlilik planları gerçekleştiren Ünal, iddialara göre aşkına ihanette bulundu. Öcal ise ilişkiyi hızlıca bitirdi.

Neden Ayrıldıkları Belli Oldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 01 Mart 2017 - 15:27 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

Bu yaz aylarında nikah masasına oturacak oldukları belirtilen Yağmur Ünal ile Mert Öcal’ın aşkı 1 seneyi doldurur doldurmaz, hızlıca sekteye uğradı. Birliktelikleri geçtiğimiz senenin ilk aylarında başlamış olan ikilinin ilişkisinin üstünde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor.Amerikalı işadamlarından Benjamin Carrigton ile evlilik arifesindeyken yollarını ayırmış olan Türkan Şoray’ın kızı Ünal, iddialara göre ise ilişkilerinde annesinin koyduğu kanunlarından bihaber biçimde hareket etmeye devam ediyor.

Carrigton ile seneler süren aşkı Ünal’ın 3. kişiler ile yakınlaşmasından ötürü bittiği öne sürülmüş idi.
Güzel olan yapımcının yakın çevresinden edinilmiş olan bilgiye bakılır ise Ünal’ın uslanmaya kesinlikle niyeti yok! Zira geçmiş olduğumuz aylarda Almanya ve de İngiltere’ye gitmiş olan Yağmur Ünal’ın orada tanıştığı erkekler ile samimiyeti ilerletmiş olduğu da iddia edildi. Bu dedikoduların ise Mert Öcal’ın kulağına gelmesiyle de olanlar oldu… Arkadaşlarından duymuş olduğu Ünal’ın kendisini aldatmış bulunduğu iddiası üstüne öfkeden adeta deliye dönmüş olan Öcal, ilişkiye hızlıca noktayı koyduğunu açıkladı.
Sevgilisi ile çektirdiği fotoğraflarını da tek tek sosyal medya hesapları üzerinden silen yakışıklı oyuncu, bunun ile de kalmayarak Ünal’ı takipten çıkarttı. Aşkının resti ile birlikte neye uğradığını şaşırmış olan Yağmur Ünal da Mert Öcal’ı takip etmeye devam ediyor.Öcal’ı bu kararından döndürmek amacı ile kırk takla atmaya başlayan Ünal’ın devreye ortak arkadaşlarını sokmuş olduğu öğrenildi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı