SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Neden Çok Hızlı Kilo Verdiğini Açıkladı

2015 senesi içerisinde ikizlerini kucağına almış olan Derin Mermerci, son 2 sene içinde hızlı bir şekilde kilo kaybetti.

Neden Çok Hızlı Kilo Verdiğini Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 15:45 'de eklendi ve 294 kez görüntülendi.

Bir deri, bir kemik bir durumda kalmış olan ünlü isim , takipçilerini çok fazla korkuttu. Basına yansımış olan haberler ve de yapılan yorumlara daha çok dayanamamış olan Mermerci, sosyal medya hesabı üzerinden özel bir açıklama gerçekleştirdi.Derin Mermerci’nin yazmış olduğu ‘‘zayıflık üzerine’’ isimli başlığına sahip yazısından bir bölüm şu şekilde;
”1) Kesinlikle Korkmayın; bir anoreksik değilim.
2) Hiç Bir Şekilde Üzülmeyin; ben MS hastası da değilim.

Çok şükürki elimden geldiği kadarınca doğru beslenmeye dikkat etmekte olan bir insanım. Zayıf olmak çok ayrı. Anoreksik olmak ise çok çok ayrı bir haldir. Doğum öncesinde ve de sonrası kilo farkım sadece 3 kilo gram. İkiz çocukların annesi olmak hiç bir şekilde basit değil; adeta ikiye bölünmektesiniz.

Bu süreç içerisinde ne zaman vakit bulabilirseniz; yaşamak amacı ile yemek yiyen, uyku ile alakalı düzeni farklı bir sisteme geçmiş olan, beden yorulmuş olsa bile kafada pek çok soru veya endişe olduğundan dolayı, kısacası evlatlarını en iyi şekilde ve en doğru ortam içerisinde büyümesini hayal eden her annenin geçmiş olduğu süreçten geçildiğinden dolayı; bir bakmaktasınız ki eskiye göre azalmış olan o birkaç kilo, insanların gözlerinde seni sağlığı çok bozulmuş bir insan yapıvermiş.Yeniden söylüyorum ki: Zayıf olmam, genetik yapımdan dolar, biraz çok koşuşturmaktan, biraz ise sağlıklı bir şekilde beslenmeyi yaşam tarzı durumuna getirmiş olmamdan kaynaklanmaktadır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA