SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Neden Düşman Oldukları Belli Oldu

İsimlerinin hiç bir şekilde yan yana gelmesini bile istemeyen Berkay ile Derya Uluğ’un düşmanlık nedenleri belli oldu. 2 popçu, seneler öncesinde İzmir ilinde evlilikten dönmüşler!

Neden Düşman Oldukları Belli Oldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 15:00 'de eklendi ve 354 kez görüntülendi.

Şimdilerdeki kanlı bıçaklı 2 isimden Derya Uluğ ve de Berkay hakkında çok ilginç bir detay daha ortaya çıktı. Ünlü popçu son olarak, geçmiş olduğumuz yaz Uluğ’un Kuşadası’nda Jade Beach ve de Çeşme’de Tren Beach’te sahne alacak olduğunu öğrenince mekanın sahiplerine; ”Çıkartmayın şu kızı” şeklinde bir kulis yapmış idi.Bunun üstüne ise Berkay’ın kariyerine engel olmaya başladığını söyleyen Uluğ, meğerki popçu ile seneler öncesinde bir aşk yaşamış. Önceki gün içerisinde ”Bir De Bizden Dinleyin” isimli programında ortaya atılmış olan bu iddia ise; 2 ünlü şarkıcının niçin birbirine düşman olduklarını net bir şekilde açıklıyor.

İddialara göre Berkay, müzik piyasası içerisine ilk adım attığı seneler olan 2012 senesinde Derya Uluğ ile İzmir ilinde çok büyük bir aşk yaşadı. İkili ayrıca, evlilik planları gerçekleştirirken Berkay ise, ünlü olduktan hemen sonra güzel popçuyu aldatmaya ve de hiç bir şekilde aramamaya başladı. Bu durumu kendisine hiç bir şekilde yediremeyen Derya Uluğ ise hırs yapıp İstanbul iline geldi ve şimdilerdeki o büyük şöhretine kavuşmuş oldu.Berkay da yaşanan bu eski olaylar sebebi ile Derya’nın kariyerini engellemek amacı ile kırk takla atmaya başlamış bir durumda.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı