SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Nedim Keçeli Masrafları Ödetmekten Vazgeçti

Gamze Karaman ile Venedik içerisinde evlenecek olan Nedim Keçeli, tam olarak 1 buçuk milyon liralık bir para harcayacaktı… Bu

Nedim Keçeli Masrafları Ödetmekten Vazgeçti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 19:30 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

rakamı çok fazla bulan işadamının ise, otel konaklama ücretlerini misafirlere ödetecek olduğu iddia edildi! Keçeli ise; ”Masrafların tamamı benden” şeklinde bir çıkış yaptı!.Ünlü işadamlarından Nedim Keçeli ile oyunculardan Gamze Karaman’ın 6 Mayıs tarihi içerisinde Venedik’te yapılacak düğünü ile alakalı Seren Serengil, dün ”Duymayan Kalmasın” ismine sahip olan programında ilginç bir iddiayı daha ortaya attı.

Venedik’te yer alan San Clemente Adası’nda yapılacak düğüne 250 kişi çağırmış olan Keçeli, 80.000 euro (320.000 lira)’nun karşılığında bir uçak kiralamış idi.

Misafirlerinin konaklama ile alakalı masraflarını da karşılayacak olduğu açıklanan Nedim Keçeli’nin düğün yapabilmek için 1 buçuk milyon lira tutarında bir para ödeyecek olduğu konuşulmuştu. Fakat Serengil, işadamının yalnızca uçak kiralayıp öteki masrafları misafirlerden karşılamasını beklemiş olduğunu söyleyerek kafaları da karıştırdı.Seren Serengil ayrıca, organizasyon firmasının konuklara e-mail yolu ile otel alternatiflerinin yer almış olduğu bir liste yolladığını da söyledi. Listeye göre ise ikilinin mutlu gününde yanında olmayı isteyen yakınları, konaklama amacı ile 2.600 ila 12.000 lira arasında değişmekte olan bir otel ücretini ödeyecek.

Bu iddiaların üstüne Nedim Keçeli, bütün masrafları kendisinin karşılayacak olduğunu söyledi. İşadamının bu yapmış olduğu açıklaması ise şu 2 tane soruyu akıllara getirdi; ”Düğün ile alakalı masrafını çok bulmuş olan Keçeli, konaklama amacı ile topu misafirlere atacak iken konunun ortaya çıkması üstüne mahcup olarak bu kararından vaz mı geçti?” veyahut ”Serengil’in öne sürmüş olduğu iddia, komple bir dedikodudan mı ibaret?”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA