SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Nihat Doğan Özür Diledi

FETÖ soruşturmasının dahilinde yargılanmakta bulunan infaz koruması memurlarının adliye içerisine ”şık” kıyafetler ile çıkartılmasını eleştirip; ”alçak gardiyanlar” şeklindeki ifadesini kullanmış olan şarkıcılardan Nihat Doğan’a, Adalet Bakanlığı’nın Müsteşarı görevindeki Kenan İpek’ten bir tepki gelmiş idi.

Nihat Doğan Özür Diledi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Şubat 2017 - 13:15 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

FETÖ soruşturmasının dahilinde yargılanmakta bulunan infaz koruması memurlarının adliye içerisine ”şık” kıyafetler ile çıkartılmasını eleştirip; ”alçak gardiyanlar” şeklindeki ifadesini kullanmış olan şarkıcılardan Nihat Doğan’a, Adalet Bakanlığı’nın Müsteşarı görevindeki Kenan İpek’ten bir tepki gelmiş idi. Nihat Doğan, akşam yayınlamış olduğu mektup ile Adalet Bakanlığının Müsteşarı görevindeki Kenan İpek’ten defalarca kez özür diledi.Doğan’ın gardiyanlar ile alakalı sözleri üstüne Adalet Bakanlığı’nın Müsteşarı görevindeki Kenan İpek sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yapmış idi; ”Bir Televizyon kanalı içerisinde, şarkıcı olduğu söylenen ve de haber programına ne amaçla katıldığı anlaşılamamış olan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik olarak kullanmış olduğu Ağır hakaretleri içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve de üstün görev anlayışı ile görevini yerine getirmekte olan Personelimizi çok derinden üzmüştür. Bu şahsın ise Bütün Ceza İnfaz personelimize yönelik söylemiş olduğu hakaret içeren sözler nedeni ile hukuk zemininde gereğine tevessül edilecek.”

Nihat Doğan, hakaret içeriklerine sahip konuşmasından hemen sonra sosyal medya hesabı üzerinden ise defalarca kez özür dilemiş olduğu özel bir açıklamayı yayınladı. Nihat Doğan yayınlamış olduğu açıklama içerisinde; ”Sayın müsteşarım ben bu canlı yayın esnasında iken terbiye sınırlarını çok fazla aştım. İnanın ki atmış olduğunuz tweet’i hiç bir şekilde anlamadan yorumladım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı