SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Nimet Alp’in Yaşamını Yitirmiş Olduğu Açıklandı

Yeşilçam’ın 1950’li seneleri içerisine damga vurmayı başaran oyunculardan 88 yaşında bulunan Nimet Alp yaşamını yitirdi.

Nimet Alp’in Yaşamını Yitirmiş Olduğu Açıklandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 18:00 'de eklendi ve 290 kez görüntülendi.

Yeşilçam içerisinde ”Gecekondu Yosması” ismi ile damgasını vurmayı başaran 1950’li senelerin gözde dansözlerinden bir tanesi olan 88 yaşında bulunan Nimet Alp’in yaşamını yitirmiş olduğu açıklandı.Merkez Mezitli İlçesi’nde yer alan Bahar Yaşlı Bakım Merkezi ve de Huzurevi’nde yaşamını devam ettirmekte olan Nimet Alp, iddialara göre ise dün akşam saatlerinde bir anda yatağından aşağıya düştü.

Olayın hemen sonrasında yetkililer tarafından çağırılmış olan ambulans ile Mersin Üniversitesinin Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülmüş olan Nimet Alp, yolda gittiği esnada ise yaşamını yitirdi. Nimet Alp’in ölümü ile alakalı olarak ise özel bir soruşturma başlatılmış olduğu açıklandı. Erdemli İlçesi içerisinde toprağa verilecek olduğu açıklanan Nimet Alp, ”Gecekondu Yosması” ismine sahip olan filmi ile şöhreti yakaladıktan hemen sonra ”Yetim Yavrular” ile birlikte ”Çalsın Sazlar Oynasın Kızlar” ve ”Öp Babanın Elini” isimlerindeki gibi çok fazla sayıda film içerisinde dans etmiş ve de oyunculuk yapmış idi. Zeki Müren ile birlikte Fikret Hakan, Eşref Kolçak ve Adile Naşit gibi pek çok ünlü isimler ile de filmler içerisinde pek çok defa rol aldı.Nimet Alp’in ayrıca, kısa bir zaman önce gündeme gelmiş olan, yataktan düşen hastanın yaşamını kaybetmesi skandalının başka bir benzeri sonucunda yaşamını kaybettiği de öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA