SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Niran Ünsal Bir Gay Bar İçerisinde Sahne Aldı

Ünlü şarkıcılardan biri olan Niran Ünsal’ın Ankara ili içerisinde bir gay barda sahne alması tartışmalara da sebep oldu

Niran Ünsal Bir Gay Bar İçerisinde Sahne Aldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 19 Mart 2017 - 17:30 'de eklendi ve 290 kez görüntülendi.

Ekonomik bir şekilde zor durumda kaldığından dolayı başörtüsünü çıkartması ile çok fazla konuşulan Niran Ünsal, bu defa gay bar içerisinde sahneye çıktıktan sonra adeta bir olay oldu.Türkiye’deki LGBTİ Birliği, ünlü ve başarılı şarkıcının daha önce söylediği sözlerini hatırlatıp sosyal medya hesabı üzerinden bu şekilde bir tepki de gösterdi; ”Niran Ünsal ismine sahip Homofobik bu gece yarısında Ankara içerisinde Sixtiees isimli Gay Bar’da sahneye çıkacak. Arkadaşlarımız ve de dostlarımız zaten buraya hiç bir şekilde gitmez. Gitmek isteyenler ise Hande Kader ile birlikte Eylül Cansın’ı bir defa düşünüp o şekilde gitsinler.”

Niran Ünsal daha önce sosyal medya hesabı üzerinden Lady Gaga konserine gitmiş olan LGBTİ bireylerin fotoğraflarını paylaşarak; ”Bizim çabalarımız ise işte bu gidişata dur diyebilmek içindir, bunu istemekteyseniz amenna! Türk asla bu değildir! Telaşımızın ise asıl nedeni de budur!!! Anneler ve babalar bu ülkenin gençliğini zehirlemekte olanlara dur demek artık boynumuzun bir borcudur! Cinsel durumdaki tercihlerinden bize ne. Git bunu kendi evinde yaşa! Evlatlarımıza bu şekilde şarlatanlıklar yapıp örnek olamayacaksınız” ifadeleri ile o dönemlerde çok fazla ses getiren bir yazı yazmıştı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA