SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Nur Yerlitaş Net Bir Şekilde Açıkladı

‘‘İşte Benim Stilim’’ isimine sahip yarışma içerisinde jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve de İvana Sert arasında bir anlaşmazlık çıkmış idi. Yapımcı ise, Yerlitaş’tan yana olarak Sert’in işine son vermiş idi.

Nur Yerlitaş Net Bir Şekilde Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 11 Mart 2017 - 22:15 'de eklendi ve 273 kez görüntülendi.

Ünlü modacılardan biri olan Nur Yerlitaş, bir an içerisinde magazin gündeminde ilk sıraya çıkmayı başaran olayla alakalı sessizliğini de bozdu.

Uçankuş’a ise olayın iç yüzünü açıklamış olan Yerlitaş burada da; ”Aramızda ufak bir tartışma gerçekleşti. İkimiz de fazlası ile sinirli bir durumdaydık. Tartışmamızın nedeni çalışma günlerimiz ile alakalıydı. Olayı orada çözemeyip gerginlik yaşandığı için araya yapımcımız da girdi. O ise bu duruma çok fazla sinirlendi. Ben bu çekimlerin hafta sonunda yapılmasını istemekteydim. Onun sebebi ise hafta içinde atölyemde olup hafta sonu ise çekimlere katılmak amacı ileydi. İvana Sert ise tam tersine hafta içinde çekim yapıp hafta sonu ise tatil yapmayı istiyordu. İvana ise bunu hafta sonu çocuğu ile zaman geçirmek için talep etmiş olduğunu söyledi. Tartışma ise bu sebep ile çıktı. Sinirler yatıştıktan sonrasında ise oturduk ve konuştuk. Bir hafta boyunca İvana’nın demiş olduğu gerçekleşecek, bir hafta ise benim dediğim olacak. Şu an içerisinde bir problem yok. Pazartesi gününde çekimlere kalmış olduğumuz yerden devam ediyoruz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA