SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Nur Yerlitaş’ın Hastanelik Olduğu Açıklandı

İlk önce Ivana Sert ile tartışmış idi. Şimdi ise Kerimcan Durmaz’dan dolayı rahatsız… İşte Bemim Stilim isimli programın jüri üyelerinin arasındaki gerginlik git gide büyümeye devam ediyor.

Nur Yerlitaş’ın Hastanelik Olduğu Açıklandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 21:30 'de eklendi ve 255 kez görüntülendi.

Nur Yerlitaş ise önceki gece yapılmış olan program çekiminden hemen sonrasında ”Sinirlerim bozuluyor” diyip birden bire ağlamaya başladı. Posta gazetesinden Müge Dağıstanlı’nın yapmış olduğu özel bir haberine göre de; hastaneye kaldırılmış olan Nur Yerlitaş için sakinleştirici verildiği açıklandı.Nur Yerlitaş’In ilk önce Ivana Sert ile tartışmış olması, konuk jüri üyelerinden Kerimcan Durmaz’dan ise son günlerde çok daha fazla rahatsız olmaya başlaması bu krizi de tetikledi. Programı bırakmayı istediği iddia edilmiş olan Nur Yerlitaş Instagram isimli sosyal medya platformuna şu şekilde yazmış idi; ”Yoruldum, söyleyeceğim herşey bu kadar…”

Programın geçtiğimiz yayınlanmış olan bölümünde de milyonların önünde iken herkesi çok fazla şaşırtan ilginç anlar yaşanmıştı. Nur Yerlitaş bir anda, Ivana Sert için ”Ivana sen yerini değiştirsene” ifadelerini kullandı. Bunun üstüne ise Kemal Doğulu hızlıca lafa girerek; ”Sen fazla üşüdün ben hemen senin yerine geçebilirim” diyerek bu duruma da hakim olmuştu. Nurella’nın ise Ivana’ya yer değiştirme ile alakalı teklifini gerçekten üşümemesi amacı ile mi yaptığı veyahut artık yan yana bile oturmak istemediğinden dolayo bahane şeklinde mi kullandığı ise bilinmemekteydi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA