SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

O Hayat Benim 124. Bölüm Fragmanı Fox’ta Yayınlandı

O Hayat Benim 124. Bölüm Fragmanı Fox’ta Yayınlandı
Bu haber Alper tarafından 05 Mart 2017 - 20:17 'de eklendi ve 515 kez görüntülendi.

O Hayat Benim 124. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümünden sonra izleyiciye aktarıldı. Dizinin gelecek haftaki bölümünden bazı kesitler fragmanda verildi.Yeni fragmanda izleyiciyi bekleyen sürpriz ne?

Bahar karnındaki bebeği için Hülya ise hapse girmesini engellemeye çalıştığı Müge için kendi hayatlarından vazgeçmeye hazırdırlar. Müge’nin cinayeti işleyip ortadan kaybolduğu ortaya çıkar. Hayriye oğlunun ölümüne karıştıkları için Sultan’la Zeynep’i karşısına alır. Mahalleli artık hepsine bir kati gözüyle bakmaktadır. Çocuklarını büyütmeye çalıştıkları evin yalanlarla dört tarafı çevrilmesi hem Ateş’i hem Bahar’ı zor durumda bırakır. Mehmet Emir çocuğunun hastalığını acı bir şekilde öğrenir. Bahar’ı ameliyata ikna etmek için hem Ateş hem Mehmet emir hemde Efsun büyük çaba harcar. Fakat her birinin çevresi düşmanlarla sarılıdır. Bu iş zannetikleri kadar kolay olmayacaktır.O Hayat Benim 124. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA