SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

O Ses Türkiye 2017-2018 Yeni Sezon Jürileri Kimler?

O Ses Türkiye 2017-2018 Yeni Sezon Jürileri Kimler?
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 04 Temmuz 2017 - 19:34 'de eklendi ve 467 kez görüntülendi.

O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonunda deprem gibi olaylar yaşanmaya başlandı! Acun Medya’dan gelen habere göre Murat Boz dışında ki tüm jüri üyelerinin değişeceği öğrenildi. Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin yerine yeni jüri üyelerinin geçeceği haberi sosyal medyaya bomba gibi düştü.İlk Teklif Yıldız Tilbe’ye!

Kulislerde geçen konuşmaya göre milyonlarca kişinin beğenisini toplayan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’ye ilk teklif gitti bile. Gelen haberlere göre Yıldız Tilbe’nin gelen teklife olumlu baktığı söyleniyor. Bu olaylardan sonra Hadise’nin başarılı ilerlemesi son bulduğu için hüzünlü anlar yaşandı. Yeni sezonda jürilerin değişeceği haberi, Hadise ve diğer jüri üyelerini de üzülmesine neden oldu. Şimdilik ilk teklif Yıldız Tilbe’ye yapıldı. İlerleyen zamanlarda ise yeni jüri üyeleri netleştikten sonra sizlerle paylaşacağız.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı