SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ödül Alamadı Ancak Gecenin Yıldızı Oldu

Sinema Yazarlarının Derneği (SİYAD) tarafından gerçekleştirilen 49. SİYAD Türkiye Sineması ödül töreni geçtiğimiz akşam üzerinde yapıldı.

Ödül Alamadı Ancak Gecenin Yıldızı Oldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 8:00 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.

Şişli ilçesinde yer alan Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bu törende, ‘’Ana Yurdu’’ ismine sahip olan filmi; ‘‘En İyi Film’’ ile birlikte ‘‘En İyi Senaryo’’, ‘‘En İyi Yönetim’’, ‘’En İyi Kadın Oyuncu’’ ve de ‘‘En İyi Kurgu’’ şeklindeki ödüllerini kazanıp bir rekor kırdı.Geceye ayrıca ‘‘Rüzgarda Salınan Nilüfer’’ isimli filmindeki karakteri ile ‘‘En İyi Kadın Oyuncu’’ dalında yarışmakta olan Songül Öden, mor renge sahip derin sırt dekolte ve de yırtmaçlı elbise ile geldi. ‘‘En İyi Erkek Oyuncu’’ isimli ödülüne layık görülmüş olan Menderes Samancılar ile yan yana oturmuş olan ve de muhabbet eden Öden; ‘‘En İyi Kadın Oyuncu’’ isimli ödülünü alamadı ancak adeta gecenin tek yıldızı oldu.

Tören içerisinde en fazla ödülle ipi göğüslemiş olan ‘‘Ana Yurdu’’ isimli filmi ise 5 ayrı dalda ödül almaya layık görüldü. Kıvanç Sezer’e ait olan ‘‘Babamın Kanatları’’ isimli filmi ise ‘‘En İyi Erkek Oyuncu’’ ile birlikte ‘‘En İyi Film Müziği’’, ‘’En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’’ ve de ‘‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’’ ödülleri ile 2. sırada yerini aldı. 2 dalda ödül kazanmış olan ‘‘Kalandar Soğuğu’’ ismine sahip filminde, Cevahir Şahin ve de Kürşat Üresin ‘‘En İyi Görüntü Yönetimi’’ dalındaki ödülünü, Olgun Kara ise ‘‘En İyi Sanat Yönetimi Ödülü’’nü aldı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA