SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Oğlunun Kankası İçin Ambargo Koymuş

55 yaşındayken vefat ederek bütün herkesi gözyaşlarına boğmuş olan işadamlarından Mustafa Koç’u ölüm senesi dönümündeki anma töreni için, sevenleri akın eder iken ünlü işadamlarından Serdar Cümbüş’ün olmaması çok fazla dikkat çekmişti.

Oğlunun Kankası İçin Ambargo Koymuş
Bu haber Vedat Soylu tarafından 28 Şubat 2017 - 12:04 'de eklendi ve 382 kez görüntülendi.

Hem Zincirlikuyu’da yer alan kabri başında gerçekleştirilen törende, hem ise Koç Holding binasında okutulmuş olan mevlitte Serdar Bey’i görünmeyince çok şaşırmış ancak objektiflere yansımamıştır diye düşünülmüştü. Çünkü işadamı Serdar Cümbüş, Mustafa Koç’un 1 numaralı kankası idi, yedikleri ve içtikleri asla ayrı gitmezdi.Lakin sonrasında öğrenildi ki, Serdar Bey gerçektende kankasının ölüm senesi dönümünde ne mezarına gitmiş, ne ise okutulan mevlidine… Pekala niçin gitmemiş? İşte aslında ilginç olanda bu! Kulağımıza gelenlere göre ise, Serdar Cümbüş’ün mezara ve de mevlide gelmesini Mustafa Koç’un babası olan Rahmi Koç hiç bir şekilde istememiş.

Serdar Bey’e hızlı bir şekilde haber gönderip ”Kesinlikle gelmesin” ifadelerine yer vermiş. Çünkü sosyete içerisinde konuşulanlara göre ise Rahmi Bey, oğlunun erken bir yaşta kalbine yenik düşmesinin nedeni olarak Serdar Cümbüş’ü görmekteymiş.Rahmi Bey ayrıca, Serdar Cümbüş sebebi ile Mustafa Koç’un yaşam tarzının değişmiş olduğunu, daha da hareketli bir sosyal yaşama başlamış olduğunu ve yoğun çalıştığından dolayı da kalbinin bu tempoya dayanamamış olduğunu söylüyormuş. Anlaşılan o ki Rahmi Bey yaşadığı müddetçe, Serdar Cümbüş, Koç Ailesi’ne çok fazla yaklaşamayacak!


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı