SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Organlarım İle Konuştum Dedi

Bir döneme damgasını vurmuş isimlerden biri olan Yeliz Yeşilmen, koltuk altında oluşmuş bulunan kist sebebi ile çok önemli bir ameliyat oldu.

Organlarım İle Konuştum Dedi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 18 Mart 2017 - 16:30 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.

Geçirmiş olduğu riskli ameliyatın hemen sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Yeşilmen ise, maneviyatı çok yüksek bir insan olduğunun altını çizdi ve yaşadıklarını takipçileri ile açık bir şekilde paylaştı.Yeşilmen’in yaptığı paylaşımı şu şekilde; ”Herkese hayırlı cumalar. İçimden bir an ER-REZZAK demek geldi ve de hemen anlamını araştırarak baktım. Cuma günü kalbimin sesini dinlemem gerekli bir defa daha bunu anladım. Bol bir şekilde dua edelim. Ameliyat öncesinde namazımı kıldım ve aynen sezaryen ameliyatlarında yapılan gibi. Yaşamım boyunca 5. büyük olan ameliyatımı geçirdim ve de hepsinde küçük bir Kuran-ı Kerim yanımda yer almaktaydı. Ve narkozdan önce ise son sözüm ”kitap sürekli olarak yanımda kalacaktır” ifadeleri oldu.
Çıkar çıkmaz ise narkozu fazla aldığımdan dolayı toparlamam çok zor oldu. Ancak organlarım ile konuştum, onlara seslendim ve de rabbime tekrar dua ettim. Ve çok şükürki ağrım mevcut ancak toparladım. Bunları da size niye anlattım? çünkü içimden öyle geldi. Yer ve gök dua üzerine kurulu. İnancım olmasa idi ben biterdim.

Rabbime o kadar büyük bir bağ ile bağlıyım ki beni ayakta tutmakta olan o inancımdır. Bilenler bilir arabam ile birlikte çantamda, bütün evlerimde, her odamda da boy boy Kuran-ı Kerim bulunmaktadır çok şükür. Tekrar herkese hayırlı cumalar.”HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA