SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Öykü Serter Merak Edilen Herşeyi Anlattı

Sunuculardan Öykü Serter, hakkında merak edilen bütün herşeyi açık bir şekilde anlattı.

Öykü Serter Merak Edilen Herşeyi Anlattı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 20:00 'de eklendi ve 289 kez görüntülendi.

Ekranların en sevilen suncularından biri olan Öykü Serter, merak edilenlerinin hepsini Nazenin Tokuşoğlu’na açık bir şekilde anlattı. Serter, şuanki kazancından işsizlik dönemlerine kadar her şeye net bir şekilde açıklık getirdi.
Yeminli mali müşavir olan baba ile ev hanımı olan bir annenin çocuğu olduğunu açıkladı. TED Ankara Koleji içerisinde ve Hacettepe Üniversitesi’nde okuduğunu belirterek, Galatasaray’da ise yüksek lisans yaptığını belirtti. Bahçeşehir Üniversitesi’nde devam eden doktorasını ise bitirmekte olduğunu ekledi. Los Angeles içerisinde oyunculuk ile alakalı eğitim aldığını ve çok fazla okuduğunu aynı zamanda kendisine yatırım yaptığını belirtiyor.Şöhret ile hiç alakasının olmadığını belirtirken Memur zihniyeti ile yaşamına devam ettiğini belirtti. 1994 senesi içerisinde radyo sayesinde bir yol açıldığını, akademik kariyeri çok istediğini ancak biraz tanındıktan sonra olamadığını belirtti. Akademinin popüleri sevmediğini de belirtti..

Aşırı yüksek tutarlarda para kazanmadığını ve en fazla bir Banka genel müdürü kadar kazandığını belirtti.. Para peşinde koşmakta olan ve ücreti yüksek bir insan olmadığına değindi. Devamlılık ve de kalitenin çok önemli olduğuna da yer verdi. Uzun zamandan beri işsiz olduğunu, birikininde bu arada tükendiğini ama çıkıp fakir edebiyatı yapmadığını belirtti. Yokluktan dolayı konuşamayacağını, kol kırılıp ve yen içinde kalacağını belirtti..Köpekleri için kıyafet ördüğünü ve bunu bir internet sitesi üstünden ticarete dönüştürmeyi düşündüğü bir anda, Bu Tarz Benim’den teklif geldiğine de yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA