SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ozan Doğulu’nun Yeni Vukuatı

Ünlü müzisyenlerden biri olan Ozan Doğulu, önceki akşam üstü aralarında sosyetik güzellerden Tuğba Peksayar’ın da yer aldığı arkadaşları ile Arnavutköy’de bulunan Whisper’daydı.

Ozan Doğulu’nun Yeni Vukuatı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 17:30 'de eklendi ve 225 kez görüntülendi.

Gecenin daha da ilerleyen saatlerinde Doğulu ve de Peksayar arasında yaşanmış olan yakınlaşma ise dikkatleri çekti.

Çok fazla alkollü olan ikili ise, mekan içerisinde kimse kalmamasına karşın sabah 06.00’ya kadar geçen zamanda sarmaş dolaş bir şekilde oturdu. Doğulu ve Peksayar, gazetecilerin kendilerini beklemiş olduğunu fark ettikten sonra da paniğe kapıldı. İlk önce mekanın ışıklarını kapattırmış olan ikili, daha sonrasında ise bir arkadaşlarını göndererek gazetecilerden oradan gitmelerini istedi. Daha sonrasında ise Doğulu, Peksayar’ı mekan içerisinde bırakarak dışarıya çıktı.

Arnavutköy’de yer alan stüdyosuna doğru yürümeye başlayan ünlü müzisyen, Peksayar’la alakalı soruları ise duymazdan geldi. Doğulu, yanına gelmiş olan köpeği gösterip; ”Sokaklarda yaşayan köpekleri de korumak lazım öyle değil mi?” ifadelerine yer verdi.

10 dakika sonrasında mekandan çıkmış olan Peksayar, objektiflere gülümser iken Doğulu ile alakalı ısrarlı sorulara ise ”Ozan benim arkadaşım be!” şeklindeki cevabını verdi. Şoförünün kullanmış olduğu arabaya binen sosyetik güzel, hızlı bir şekilde uzaklaştı.

10 sene önce evlenmiş olduğu Ece Doğulu’dan 3 tane kız çocuğu bulunan Ozan Doğulu’nun adı daha öncesinde de pek çok kez ihanet iddialarına karışmıştı.

Ünlü ve başarılı müzisyenin, 2 sene önce eşini Duygu Çetinkaya ile aldatmış olduğu iddia edilmişti.
O dönemlerde hamile olan Ece Doğulu ise eşini affettiğini söylemişti. 2010 senesinde İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğünün Ahlak Kumar Büro Amirliğine bağlı ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonda ise Ozan Doğulu’nun telefon ile yaptığı görüşmeleri ortaya çıkartılmıştı. Doğulu’nun ayrıca 19 yaşındaki bir kız ile görüşmek istemiş olduğunu açıkladığı mesajlaşmalar fazlası ile ses getirmişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA