SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ozan’ın katili Bulunacak mı? Kara Sevda 57. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Kara Sevda 57. Bölüm fragmanını şimdi hemen buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ozan’ın katili Bulunacak mı? Kara Sevda 57. Bölüm Fragmanı
Bu haber Alper tarafından 15 Şubat 2017 - 21:45 'de eklendi ve 694 kez görüntülendi.

Kara Sevda 57. Bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümün bitiminde izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanında ki sürpriz ne? Kara Sevda yeni bölümüyle 22 şubat 2017 çarşamba akşamı Star Tv’de.Kara Sevda’nın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Emir’in can alıcı planı sonucu Kemal gözaltına alınmıştır. Kemal’in gözaltına alındığı sırada Deniz’in Emir’e baba demesi onu yakıp yıkmıştır. Nihan, Kemal’in serbest kalması için Galip Kozcuoğlu ile masaya oturacağı sırada Ozan hakkında bir ipucuya ulaşır. Kemal’le görüşmenin bir yolunu bulan Nihan, görüşme esnasında öğrenmiş olduğu ipucuyu da Kemal’e anlatır. Emir, Kemal’in ağır cezaya çarptırılması için uğraş verirken, Kemal’in kurtuluşu babalık davası açmak olacaktır.

Kemal sonunda serbest kalırken haberi alan Emir çıldırmıştır. Artık Kemal ve Nihan bundan sonra korkusuzca adım atacaklardır. Ancak Asu’nun Emir’e son kozu oynaması gerektiğini söylemesiyle Emir karar vermeden Zeynep’le yüzleşir. Kemal ile Nihan adım adım sonuca yaklaşırken Emir’in Zeynep’le yüzleşmesi yeni bir süreç yaratır.Kara Sevda 57. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı