SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Paramparça 95. Bölüm Fragmanı Damir’in Amacı Ne?

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Paramparça 95. bölümü ile 13 mart pazartesi akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek. Dizinin 95. yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

Paramparça 95. Bölüm Fragmanı Damir’in Amacı Ne?
Bu haber Alper tarafından 09 Mart 2017 - 23:47 'de eklendi ve 485 kez görüntülendi.

Star tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Paramparça’da sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Harun’un şirketteki hisselerini satması Dilara ve Cihan’ı şoke eder. Paramparça’nın 13 mart pazartesi akşamı yayınlanacak olan 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Harun’un vasiyeti Cihan ve Dilara’yı çok şaşırtır. Hisseler Ozan’a kalırken, Damir ile Ozan ortaklığı Cihan’ı tedirgin eder. Cihan, Ozan’ı caydırmak için harekete geçerken ikili arasındaki ortaklık çoktan karara bağlanmıştır. Hazal’ın tavırlarından endişe duyan Cihan ve Dilara, Hazal’ı takibe alır. Damir ise Azra ve Asuman’dan hesap sormak için harekete geçmiştir. Diğer yandan Damir, Hazal’a sürpriz bir evlilik teklifinde bulunur. Hazal teklifi mutluluk içerisinde kabul ederken, henüz Damir’in öbür yüzünü görememiştir. Öte yandan Damir ile Hazal’ın son görüşmesi sırasında beklenmedik biri karşılarına çıkar.

Paramparça 95. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı