SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Payitaht Abdülhamid 4. Bölüm Fragmanı Herzl Planı başarılımı Olacak?

Payitaht Abdülhamid 4. Bölüm Fragmanı Herzl Planı başarılımı Olacak?
Bu haber Alper tarafından 10 Mart 2017 - 22:34 'de eklendi ve 251 kez görüntülendi.

Bu akşam TRT 1’de yayınlanmaya başlayan yeni dizi Payitaht Abdülhamid nefes kesti. İlk bölümü bu akşam yayınlanan dizinin 4. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan ilginize sunulmuştur. İyi seyirler..

Sultan Abdülhamid Hiram’ın gizli gizli mesajlaşmasının altında neler yattığını öğrenmiştir. Hiram’ın kaçırıldığı vakitte bir akşam yemeği düzenler. Tüm Paşalar davete katılmıştır. Abdülhamid saatini tam sekizde durdurur ve saatin akrebi haini gösterir. Bidar Kadın Şehzade Abdülkadir’den dayısı Mehmet Paşa’nın hesabını sormasını ister. Abdülkadir bir şeyler yapmaya karar verir ve Sultan Abdülhamid’in yanına giderken sürpriz bir gelişme yaşar. Theodor Herzl kongreyi bir araya getirir kürsüye çıkıo Yahudi Devletini nasıl kuracağını anlatır. Sultan Abdülhamid bu sırada Mehmet Paşa ile ilgili çok önemli bir mektup alır.

Payitaht Abdülhamid 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA