SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Pelin Turancı İle Füsun Kostak Dudak Dudağa Öpüştü

”15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız?” ismine sahip oyununda Füsun Kostak ve de Pelin Turancı’nın öpüşme ile alakalı sahneleri dikkatleri çekti

Pelin Turancı İle Füsun Kostak Dudak Dudağa Öpüştü
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Mart 2017 - 20:00 'de eklendi ve 387 kez görüntülendi.

James Johnson’ın yazmış olduğu ”15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız?” ismine sahip oyunun prömiyeri, önceki gece yarısında Kadıköy Akla Kara Tiyatrosu içerisinde gerçekleşti.”Kocamın Ailesi” isimli diziden tanınmış olan Füsun Kostak ve de Pelin Turancı’nın rol almış olduğu bu oyunda, kız kıza gerçekleşen öpüşme sahneleri ise dikkatleri çekti. Geceye katılmış olanların arasında Buket Dereoğlu ve de Yosi Mizrahi’nin yanında pek çok tiyatrosever bulunmaktaydı.

Oyunun konusunda ise; Lauren oyunculuk aşkı ile gitmiş olduğu Audition’da Stella ismine sahip bir yönetmen ile karşılaşır. Daha öncesinde girmiş olduklarının çok dışında bulunan bu seçme ise Stella’nın akıl almaz egzersizleri ile birlikte adeta bir kaosa dönüşmüştür. Kendi yaşamında yolculuk yapmak mecburiyetinde kalmış olan Lauren ise, Stella’nın çok fazla alaycı ve buz gibi olan tecrübesine kapılmış durumdadır. Bu gerçekleşecek düellonun kazananı ise; rolü amacı ile kendinden vazgeçmiş olan Lauren mı, yoksa bir kuklayı yaratmaya çalışmakta olan Stella mı olacak?Füsun Kostak ve de Pelin Turancı’nın ise daha sonrasında bu sahneler ile alakalı olarak herhangi bir açıklama yapmadıkları açıklandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA