SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Reis Filminin Galası Gerçekleştirildi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu olan Reis filmi 3 Mart Cuma günü beyazperde izleyicisiyle buluşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününde galası yapılan filmin meraklı bekleyişi sürüyor.

Reis Filminin Galası Gerçekleştirildi!
Bu haber Alper tarafından 28 Şubat 2017 - 10:25 'de eklendi ve 232 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan Reis adlı filmin galası gerçekleştirildi. Murat Özdil’in kaleme aldığı Hüdaverdi Yavuz’un yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncuları ve bir çok davetlinin katıldığı Tim Maslak Show Center’da filmin galası yapıldı. Erdoğan’ı canlandıran Reha Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününde galayı gerçekleştirdiklerini söyledi. Cumhurbaşkanının ilk defa adı ile anlatıldığı bir film çekildiğine değinen Beyoğlu, ardından detaylı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini, isteyerek rol aldığını ve en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.İstanbul, Bursa, Kırklareli ve KKTC’de çekimleri yapılan filmin başrollerini Reha Beyoğlu, İsmail Hakkı, Ercan Demirel, Işık Yıldız, Ayhan Eroğlu ve Volkan Başaran paylaşıyor. Temel Kankıran’ın yapımcılığını üstlendiği film ortalama bir buçuk saat sürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu olan film 3 Mart 2017 Cuma günü vizyonda.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA