SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Saadet Işıl Aksoy Vatanım Sensin İçin Amerika’daki Evini Bırakıp Geldi

Vatanım Sensin dizisinde Lucy karakteriyle dahil olan Saadet Işıl Aksoy dizi için Amerika’daki düzeninden vazgeçti.

Saadet Işıl Aksoy Vatanım Sensin İçin Amerika’daki Evini Bırakıp Geldi
Bu haber Alper tarafından 23 Mart 2017 - 21:07 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Lucy karakterine hayat veren güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy, “Oradaki düzenimi bırakıp gelmem zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Saadet Işıl Aksoy uzun zamandır Amerika’da hayatına devam ediyordu, Kanal D’nin en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin’den rol teklifi gelince bir hışımla Türkiye’ye geri döndü.
Dizide Lucy karakterine hayat veren Aksoy, “Oradaki düzenimi bırakıp gelmem zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım” dedi.
Saadet Işıl Aksoy bir gazeteye verdiği röportajda şunları söyledi;
Teklif geldiğinde Amerika’daydım. Los Angeles’ta yaşadığım için hızlıca karar verip İstanbul’a gelmek ve hiç mola vermeden çekime başlamam gerekti.
Bu kadar ani bir kararla oradaki düzenimi bırakıp, evimi kapatıp bir anda buradaki düzene geçmek zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım.
Yönetmenlerimiz Yağmur ve Durul Taylan’la daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde çalışmıştım. Yapımcımız Nermin Eroğlu, oyuncu arkadaşlarım Halit Ergenç ve Okan’la da aynı şekilde. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı