SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sakıp Sabancı’nın Torunu Çalışmaya Başladı

Sabancı Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunan Sevil Sabancı’nın Eran Tapan ile evliliğinden doğan kızı Melisa Tapan’ın, aile şirketleri Sabancı Holding dışında bir işe başladığı bilgileri paylaşıldı.

Sakıp Sabancı’nın Torunu Çalışmaya Başladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 18:00 'de eklendi ve 410 kez görüntülendi.

Richmond Üniversitesinin Uluslararası İşletme Bölümünden mezun olan Melisa, holding şirketlerinden dünya çapında ünlü lastik markası olan Bridgestone içerisinde çalışmaya başlamış.

Üniversite içerisinde uluslararası ilişkiler okuyarak ayrıca psikoloji eğitimi de almış olan Melisa Tapan, Bridgestone içerisinde ne iş yapıyor bunu biliyor musunuz? Duyduğunuz zaman siz de en az bizim kadar çok şaşıracaksınız; müşteri ilişkileri biriminde çalışıyor. Melisa, Bridgestone ile çalışmakta olan şirketleri ziyaret ederek lastiklerinden memnun olup olmadıklarını ile alakalı çeşitli bilgiler alıyormuş. Melisa ayrıca, müşteri memnuniyetini ölçmek amacı ile gerçekleştirdiği bu ziyaretlerde ise kimliğini ise kesinlikle büyük bir gizlililik içerisinde saklı tutuyormuş.
Annesi Sabancı Holding içeriisnde yönetim kurulu üyesi olmasına karşın bir tane lastik markasının alt kademesinde işe başlamış olan Melisa’nın geleceği ise bence fazlası ile parlak; çünkü merhum olan dedesi Sakıp Sabancı’nın izinden gitmeye başlamış. Sabancı Holding’in’de dünya lastik sektörünün lideri konumunda bulunan Bridgestone ile ortak kurmuş olduğu şirkette çalışmaya devam eden Melisa Tapan, bir tanınan ismin çalıştığı şirkete de ziyarette bulunmuş. Melisa’nın çok sıcakkanlılığı ve de samimiyeti, dedesi olan Sakıp Sabancı’yı hiç bir şekilde aratmıyormuş.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı