SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Sarp Apak Evlenme Konusunda Karar Aldı

Sarp Apak ile Bengisu Uzunöz sonunda evlenme ile alakalı bir karar aldı. Çift, mayıs ayı içerisinde Barselona’da nikâh defterine resmi bir şekilde imza atmış olacak.

Sarp Apak Evlenme Konusunda Karar Aldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 18:00 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

Söyleşi öncesinde soruları yanıtlamış olan oyuncu, bir zamandır ilişki yaşamakta olduğu Bengisu Uzunöz ile mayıs ayı içerisinde evlenecek olduklarını söyledi.



Çift evlilikle alakalı imzayı ise yurtdışında atmak istiyor. Apak ve de Uzunöz, İspanya’nın Barselona şehri içerisinde ”evet” diyecekler. En son Yalan Dünya ismine sahip televizyon dizisinde rol almış olan Sarp Apak, geçtiğimiz günler içerisinde Uluslararası Rotary Ryla Semineri’ne konuşmacı şeklinde katıldı.

Söyleşi öncesinde soruları cevaplamış olan 35 yaşında bulunan başarılı oyuncu, bir zamandır ilişki yaşadığı Bengisu Uzunöz ile mayıs ayında evlenecek olduklarını açıkladı. Çift evlilik imzasını ise yurt dışında atmayı çok istiyor. Apak ve de Uzunöz, Mayıs ayında İspanya’nın Barcelona şehrine giderek burada dünyaevine girecek.



Geçtiğimiz günlerde beraber yemek yemiş olan Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz mekan çıkışında gazetecilerle görüşmüştü. Sarp Apak burada da, gazetecilerin sormuş olduğu ”Evlilik sözleşmesini yapar mısınız?” şeklindeki sorusu üstüne; ”Bizim bütün her şeyimiz ortak. Sözleşme falan hiç bir şekilde yapmam” diyip bütün dikkatleri üstüne çekmiş idi.. Ayrıca kullanmakta olduğu lüks bir araç içinse oyuncu,; ”Şu anda deneme sürüşü yapıyorum. Beğenir isem almayı düşünmekteyim” şeklinde bir açıklama yapmıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı