SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız Alevlerin Arasında Kaldı

Senaryo içerisinde yer alan yangın sahnelerinin çekimleri esnasında başrol oyuncularından Şükrü Özyıldız ile birlikte Selin Şekerci, yanmakta olan bir evin içerisinde adeta korku dolu anları yaşadılar.

Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız Alevlerin Arasında Kaldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 15:15 'de eklendi ve 317 kez görüntülendi.

Most Production’ın yapımcılığını, yönetmenliğini ise Gül Oğuz’un üstlenmiş olduğu, başrollerinde Şükrü Özyıldız ile birlikte Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve de Menderes Samancılar’ın yer almakta olduğu ”Çoban Yıldızı” isimli dizsinin geçtiğimiz günler içerisinde yağılan çekimlerinde, Şükrü Özyıldız ile Selin Şekerci, senaryo gereğince alevlerin arasında kaldı.Kapadokya’nın masalsı bir dünyasında başlayarak, İstanbul iline kadar uzanmış olan gerilim dolu bir aşk hikayesini konu almakta olan ”Çoban Yıldızı” isimli dizisinin çekimleri esnasında heyecan dolu bazı anlar da yaşanmış oldu.

Yükselmekte olan alevlerin içerisinde profesyonel bir şekilde rollerini canlandırmaya devam eden ikili, çekimleri izleyenler tarafından çok yoğun bir şekilde alkışlandı. Yangının arasında kalmış olan Şükrü Özyıldız ve de Selin Şekerci’nin, kıyafetlerine ise çıkan yangından korumak amacı ile çok özel bir solüsyon sürüldüğü açıklandı.”Çoban Yıldızı’’ isimli dizinin duygu yüklü 2. bölümünün 9 Mart 2017 tarihinde yani bu Perşembe akşamında Fox TV kanalı içerisinde yayınlanacak olduğu da açıklandı. ”Çoban Yıldızı” isimli dizi ekibinde yer alan ünlü ve başarılı oyuncular sebebi ile çok büyük bir başarı yakalayacak yapımların arasında gösteriliyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı