SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Seren Serengil’den Sinan Akçıl’a Büyük Şok

Seren Serengil, çok fazla sayıda uluslararası gizli belgeleri kamuoyuna sunmakta olan WikiLeaks’e rakip oldu!

Seren Serengil’den Sinan Akçıl’a Büyük Şok
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 20:45 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

”Duymayan Kalmasın” isimli programında yakın dostu olan Ebru Şallı’nın ayrıldığı sevgilisi Sinan Akçıl hakkında; ”Ebru üstünden 150.000 lira tutarında kredi çekti. Borcunu da geriye hiç bir şekilde ödemedi” ifadelerine yer veren Serengil, ünlü olan popçunun bu iddiaları ”iftira” diyip yalanlaması üstüne harekete geçti.Serengil, instagram üzerinde ”İftira niteliğine sahip sözler üstüne gereken hukuki süreç avukatlarım tarafından başlatılmıştır” ifadelerini yazan yazan Akçıl’a elinde belgeler bulunduğunu söyleyip instagram üzerinden şu mesajı yayınladı; ”Sinan Akçıl, şimdi ”İftira attılar” demiş olduğu programımızı iyi bir şekilde seyretti mi bilmiyorum ancak 14 Temmuz tarihinde Ebru’nun hesabından mailleri ona atmış olan bendim, bana cevap veren kişide oydu… Tüm iddialarımı net bir şekilde belgeleyebiliyorum. Bunu ise arkadaşımın sırrı olduğundan dolayı hiç kimseye söylemedim. Bu haberde bize gelince yanlış bir şeyin yapılmaması için araya girmek mecburiyetinde kaldım ve de bildiğim herşeyi paylaştım. Asıl iftirayı atmış olanlar ise yaptıklarını örtbas etmek amacıyla yalan söyleyenlerdir.”

Akçıl’ın paylaştığı mesajına fazlası ile sinirlenen Serengil, sözlerini şu şekilde devam ettirdi; ”Hiç kimse kendisini aklamak amacı ile bizi yalancılıkla asla suçlayamaz, mahkemeleri de suçluluk psikolojisi ile açmış oldukları davalarla meşgul edemez. Her dava açmış olan, haklı olmuyor ve de zaten kazanmıyor bile… Bize gelen ve de gazetede çıkmış olan bütün haberleri yorumlama ile birlikte bildiklerimizi söyleme ve de paylaşma haklarına sahibiz. Üstelik eylemde bulunmuş olduğunuz ve de iddia ettiğimiz bütün her şeyin belgesi de bizlerde var. Bu anlamda ise içimiz ve vicdanımız da fazlasıyla rahat.”
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı