SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Set Ekibi Fahriye Evcen İle Sınav Yaşıyor

Fahriye Evcen’in, kaprisleri ile birlikte rol almış olduğu ”Ölene Kadar” isimli dizisinin set ekibine çok zor anlar yaşatmış olduğu iddi edildi.

Set Ekibi Fahriye Evcen İle Sınav Yaşıyor
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 23:00 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

Akşam gazetesinde yer alan özel bir habere göre Fahriye Evcen, sık bir şekilde sette kapris haberleri ile gündem olmaya başladı. Çalışmakta olduğu dizi setleri içerisinde makyözünden kuaförüne kadar, kıyafet ekibinden de başrol oyuncularından ve hatta yönetmenine kadar herkes ile tartışmaya girmesi ile ünlenmiş olan Fahriye Evcen’in ismi ‘‘Kapris Kraliçesi’’ne çıkmış idi.Evcen’in yakın dönem içerisinde yeni bir krizin altına imza atmış olduğu ve de başrol oynamış olduğu ‘’Ölene Kadar’’ isimli dizisinin kuaför ve de makyözünü çileden çıkartmış olduğu da açık bir şekilde öğrenildi.
Güzel durumdaki oyuncunun çekim için çok uzun uğraşlar sonrasında yapılmış olan saçını da ”Hiç bir şekilde beğenmedim” diyip bozmuş olduğu, kendi inisiyatifi ile şekil vermeye çalışmış olduğu da ortaya çıktı

Fahriye Evcen’in yapmakta olduğu kaprisleri ise bunun ile de sınırlı bir durumda kalmadı. Makyajını da beğenmemiş olduğunu öne sürüp lavaboya gidip silmiş olan Fahriye Evcen’in bu tavırları set içerisinde gerilim dozajını çoğaldı.Çekimlerin aksamasına sebep olan sanatçının ekibin nerede ise tamamı ile iletişim problemi yaşamış olduğu da iddia edildi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı