SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Set Ekibi Fahriye Evcen’le Zor Zamanlar Yaşıyor

Fahriye Evcen Ölene Kadar set ekibine zor anlar yaşatıyor…

Set Ekibi Fahriye Evcen’le Zor Zamanlar Yaşıyor
Bu haber Alper tarafından 22 Mart 2017 - 1:05 'de eklendi ve 327 kez görüntülendi.

Fahriye Evcen’in rol aldığı Ölene Kadar dizisinde kaprisleri yüzünden set ekibinin zor anlar yaşadığı söyleniyor. Aldığımız duyumlara göre Fahriye Evcen, sık sık sette yaptığı kaprislerle çekişmez bir insan oluyor. Rol aldığı dizi setlerinde makyözünden kuaförüne, kıyafet ekibinden oyuncusuna ve hatta yönetmenine kadar herkesle laf dalaşına girmesiyle ün kazanan Fahriye Evcen’in ismi ‘Kapris Kraliçesi’ olarak biliniyordu.Evcen’in yakın zamanda yeni bir kriz yarattığı ve başrol oynadığı ‘Ölene Kadar’ dizisinin kuaför ve makyözünü delirttiğini öğrendik. Güzel oyuncunun çekim öncesinde uzun süre üzerinde çalışılan saçını “Beğenmedim” diyerek bozduğu, kendi becerisiyle şekil vermeye çalıştığını duyduk.

Fahriye Evcen’in yaptığı kaprisler bu kadarıyla da kalmıyor. Uzun süre uğraşılan makyajını da beğenmediğini öne sürerek silen Evcen’in sert tavırları sette gerilimin artmasına sebep oluyor. Çekimlerde yaşanan aksaklıklarının tamamının Fahriye Evcen yüzünden olduğu iddia ediliyor. Fahriye Evcen’in sert tavırları sette herkes için zor anlar yaşatıyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı