SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Şevket Çoruk 22 yıllık birikimini nereye yatırdı?

Arka Sokaklar’ın Mesut Komiser’i 22 yıllık birikimini Baba Sahne’ye yatırdı. Şevket Çoruh yıllardır hayalinde kurduğu Baba Sahne’yi açmaya hazırlanıyor.

Şevket Çoruk 22 yıllık birikimini nereye yatırdı?
Bu haber Alper tarafından 21 Mart 2017 - 22:52 'de eklendi ve 337 kez görüntülendi.

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’da Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh 22 yıldır biriktirdiği parayı Baba Sahne’ye harcadı. Baba Sahne isimli tiyatro 1 nisan’da açılacak.

Arka Sokaklar’da yaklaşık 10 yıl kadar Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh 22 yıllık yaptığı birikimi tiyatroya yatırdı. Yıllar önce kafasında bir tiyatro açmayı koyan başarılı oyuncu, hayalini gerçekleştirmek için varını yoğunu ortaya koydu. Hayatının en değerli varlıklarından olan tutkunu olduğu 7 araba ve 3 evini satıp 7 milyon TL kredi çeken Çoruh bu işe Kadıköy’de bir sinema salonunun mülkünü alarak ilk adımını attı.
1 Nisan’da Hayata Geçecek
Şevket Çoruh harabe halinde aldığı sinema salonunu sıfırdan yaptırdı. Baba Sahne ismini verdiği bu yeni mekanı için toplamda 17 milyon TL harcama yaptı. İnşaat ve dekorasyon masraflarına tahmin ettiğinden daha çok harcama yaptığı için tiyatronun açılışını 18 ay kadar erteledi. Ufak tefek pürüzler giderilirken hazırlıkları son safhada olan Baba Sahne 1 nisan’da hayata geçecek.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı