SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Sigarayı Bıraktığının Sözünü Verdi

Star TV kanalının Ana Haber Anchorwoman’ı görevindeki Nazlı Çelik, Cumhurbaşkanı görevindeki Recep Tayyip Erdoğan’a ”sigarayı tamamen bıraktım” şeklinde bir söz verdi…

Sigarayı Bıraktığının Sözünü Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 02 Mart 2017 - 18:39 'de eklendi ve 328 kez görüntülendi.

Ancak bundan sonrasında ise işi çok zor…Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan, en son star TV’kanalının Ana haber Anchorwoman görevinde bulunan Nazlı Çelik’in sigarasının paketine el koydu.
Fakat bu defa farklı birşey daha yaparak, Nazlı Çelik’e sigarayı bırakmış olduğuna dair bir sözleşmeyi imzalattı…

Nazlı Çelik’in ise sigarasına el konulmuş olan diğer kişilere göre işi daha da zor…
Çünkü, Recep Tayyip Erdoğan’ın daha öncesinde sigara paketine el koyarak sigarayı bırakma sözü almış olduğu kişiler kamuoyunun gözünün önünde değil idi… Belki de bu kişiler sigarayı hiç bir şekilde bırakmamışlardı… Ancak kimse onları hiç bir şekilde takip etmedi!..

Nazlı Çelik de devamlı olarak kamuoyunun gözünün önünde bulunan bir isim…
Hali ile sigarayı bırakıp bırakmamış olduğunu takip edecek belki de 1.000’lerce sayıda göz var…
Hatta takip edip içmiş olduğunu görürse hızlıca Cumhurbaşkanı’na bu durumu bildirebilecek de yüzlerce sayıda isim…Birde medya dünyası gibi birbirlerinin açığını arayanların her meslekten daha da çok olduğu bir yer içerisinde… İşte bu neden ile Nazlı Çelik’in işi de çok daha zor… Bundan sonrasında görülebilecek bir yerde ufacık bir kaçamak yapmış olması bile artık nerede ise olanaksız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA