SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Simge Sağın İle Alakalı Şoke Eden Bir İddia

2015 senesinde ‘’Miş Miş’’ ismine sahip olan parçası ile bütün müzik listelerine adeta damgasını vuran ve de Türkiye içerisinde geniş çaplı bir şekilde tanınmayı başaran Simge Sağın’ın hakkında şoke eden bir iddianın ortaya atıldığı öğrenildi.

Simge Sağın İle Alakalı Şoke Eden Bir İddia
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Mart 2017 - 18:00 'de eklendi ve 252 kez görüntülendi.

İddialara göre; aranjörü Ozan Bayraşa ile uzun bir zamandır beraber olan ünlü durumdaki şarkıcının, eski evliliğinden bir tane çocuğu var. Sağın’ın ise bu gerçeği saklamak amacı ile çok büyük bir çaba harcamış olduğu, en yakınındaki çalışma arkadaşlarına bile herhangi bir şekilde açıklama yapmaktan kaçınmakta olduğu iddia edildi.Ünlü durumdaki şarkıcının, söz konusu bu haberler hakkında gerçekleştirdiği açıklama ise şu şekilde;
”22 Mart Çarşamba gününde saat 23.00’i gösterirken 1 An Tv’de yayınlanmış olan, sunuculuğunu ise Cem Aydınlı ile birlikte Yeşim Erçetin, Esra Sönmezer ve de Tuğçe Özbudak’ın yapmış olduğu ‘Bir De Bizden Dinleyin’ ismine sahip sözde magazin programı içinde hakkımda ortaya atılmış olan bütün iddialar tamamen asılsızdır.

Program içerisinde direkt bir şekilde şahsıma gerçekleştirilen ”(Fazla alkollü durumdayken eski menajeri olan Cihan Tüke’i fazlası ile kötü bir şekilde taciz etti şeklindeki söylemleri ve de çocuğum bulunduğuna yönelik iddialar) komple iftiralardan ibarettir.

Cem Aydınlı ile öteki sunucuların özel yaşamımla ile alakalı bu denli yanlış ve de çarpıtılmış düşünceleri, bir magazin programı içinde beni çok seven insanları, magazinin gazetecilerini ve bütün izleyicileri yanıltmaya neden vermelerini kınamaktayım.Şahsım için başlatılan büyük bir karalama kampanyasının olduğunu ve de söz konusu programda ise bu bir iddiadır biçimindeki söylemlerinden ötürü bu haberlere de siz değerli basın mensuplarının itibar etmemelerini önem ile rica ederiz.

Konu ile ve de kişilerle alakalı yasal süreç başlatılmış olduğundan ötürü basın açıklamamızı da dikkate almanızı ve de gündemi gereksiz bir şekilde meşgul eden bu asılsız haberlerin kullanılmamasını rica ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA