SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Sinan Çetin Roma İçerisinden Bir Ev Kiraladı

Ünlü yapımcılardan biri olan Sinan Çetin İtalya’ya yerleşme ile alakalı özel bir karar aldı.

Sinan Çetin Roma İçerisinden Bir Ev Kiraladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 23:20 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.

Kaza sonrasında bir polisi öldürmüş olan ve de 7.5 senelik hapse mahkum edilen oğlu Rüzgar’ı götürmek için Roma’da bir tane ev kiralamış olduğu ortaya çıktı.İstanbul Beşiktaş ilçesi içerisinde aşırı hız sebebi ile ekip arabasına çarpıp polis memurlarından İsmet Fatih Alagöz’ün ölmesine sebep olan Rüzgar Çetin’in Roma içerisine yerleşmeye karar vermiş olduğu ortaya çıktı.

Mahkemenin tarafından 7.5 senelik bir hapse mahkum edilmiş olan Çetin’e öte yandan yurtdışına çıkış yasağı da konulmuştu. Oğlunun Türkiye içerisinde kalmayı istememesi üstüne harekete geçmiş olan ünlü yapımcılardan Sinan Çetin, rotasını da İtalya’ya çevirdi. Roma içerisinde bir tane evi kiraladı. Orada ise yaşamaya şimdiden başladı.Hayranlarının tarafından bir mağaza içerisinde görüntülenmiş olan Çetin’in, öte yandan oğlunun da yaşayacak olduğu bir ev satın almayı istediği açık bir şekilde öğrenildi. Çetin’in ise bu fotoğrafı, basında yayınlandıktan hemen sonra bütün herkes ”Rüzgar yoksa, İtalya’ya mı kaçmayı planlıyor” şeklindeki sorularını sormaya başladı. Oğlu sebebi ile çok problemli günler geçirmiş olan Çetin’in, moralinin halen bozuk bir durumda olduğu ve de yüzünün gülmemiş olduğu da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Fakat Rüzgar Çetin’in ise yurtdışı çıkışı yasağının kalkmasının hemen sonrasında Roma’ya taşınacak olduğu kaydedildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA