SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Sinem İnanılmayacak Şekilde Değişti

Efsane haline gelen izdivaç programlarının hiç bir şekilde unutulmayan isimlerinden Semra kaynananın gelin adaylarından Sinem Umaş’ı şimdi görmüş olanlar tanımakta çok fazla zorlanıyor!

Sinem İnanılmayacak Şekilde Değişti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Mart 2017 - 16:30 'de eklendi ve 239 kez görüntülendi.

Türkiye içerisinde izdivaç programlarının birincisi ”Gelinim Olur musun?” isimli program bir döneme adeta damgasını vurmuş, Semra Kaynana ve de onun hiç bir şekilde istemediği gelin adaylarından Sinem Umaş ise hafızalara kazınmış idi. Semra Türk’ün oğlu olan Ata ile yakınlaşmış ve de ciddi bir birliktelik için kollarını sıvamış idi. Fakat Semra Kaynana ise, bu ilişkiyi hiç bir şekilde onaylamayıp, onları ayırmak amacı ile elinden gelen herşeyi yapmıştı.Sinem ise, her bölüm içerisinde Semra Kaynananın tarafından hüngür hüngür bir şekilde ağlatılmıştı. Semra Hanım’ın da rahmetli olan oğluna ”Ben aşık olduğunda sana söylerim, sen asla aşık değilsin!” şeklindeki ifadelerini kullanması da hafızalara kazınmış idi. O zamanlarda 19 yaşında ve de liseyi dışarıdan okumaya devam eden genç bir kız olan Sinem ise şimdi çok büyüdü.

Fazlalık kilolarından kurtulmuş olan ve de yeni bir imaja bürünmüş olan Sinem’i artık gören hiç kimse tanıyamıyor. ”Öptün mü?” ismine sahip olan bir şarkı çıkartmış olan Sinem, müzik dünyasında istemiş olduğu başarıyı ise yakalayamadı.Sinem, aynı zaman içerisinde Kerimcan Durmaz ile birlikte Samet Liçina ve de Caner Çalışır ile fazlasıyla yakın bir arkadaş. Moda tasarımı okuyarak değişik bir alanda kendisini geliştirmeye karar vermiş olan Sinem Bağdat Caddesi’ içerisinde bir tane butik açtı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA