SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Songül Karlı Şoke Eden Açıklamalar Yaptı

”Duymayan Kalmasın” ismine sahip programına konuk olarak katılan sunucu ve de şarkıcılardan Songül Karlı, 2012 senesinde sunduğu evlilik programının canlı yayını esnasında nikah masasına oturmuş olduğu Metin Yüncü ile bitirdiği evliliğinin hakkında konuştu.

Songül Karlı Şoke Eden Açıklamalar Yaptı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 13 Mart 2017 - 18:45 'de eklendi ve 457 kez görüntülendi.

”Fazlası ile fedakar olan bir kadınım, bu sebeple de çok büyük bedelleri ödedim. Sürekli olarak başkalarını kendimden fazla düşünüyorum” ifadelerine yer veren 43 yaşında bulunan şarkıcı ve de sunucu, Metin Yüncü’den ise ”Hamileyim” demiş olduğumda sevinmediğinden dolayı bebek aldırdığını belirtti..Karlı ayrıca, eşinin kendisini dolandırmış olduğu iddiasının hakkında ise; ”Metin aslında dolandırıcı olsa bu şekilde mi yaşar? Fakat 17 dönümlük ve ipotekli olan bir arsam kayıp. Trilyonların değerinde. Metin ”Arsadan hiç bir şekilde haberim yok” ifadelerine yer verdi, ”Çocuğumun da ölüsünü öpeyim, Sezai yaptı ve ben de hiç bir şeyi bilmiyorum” diyerek ailesinin üstüne yemin etti. O arsa ise kimin yaşamını kurtardı, kimlere o arsa ile kıyaklar çekildi hiç bir şekilde bilmiyorum” ifadeleri ile konuştu.

Evliliği tek celse ile bitmiş olan ünlü isim ayrıca; ”Çocuğu ile çok az vakit geçirmiş olduğunu iddia eden kişi keşke benim isteğim ile çocuğunu görmeye gitmiş olduğunu da söylese. Kendimi adeta yırttım; ”Çocuğunu görmen gerekir” şeklinde ısrarlarım üstüne çocuğunu görmek için gitti. Metin Bey’in çocuğu ise bizim evimize hiç bir şekilde gelmedi. Zaten bizim evlenmiş olduğumuzu bile hiç bilmiyormuş. Eşim evi terk ettikten sonrasında 2 ay süresince aramasını bekledim. Daha öncesinde de benzer bir şekilde evi terk etmeleri olmuş idi” şeklindeki ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı